23
Lut

Robert Wypych – Szaleniec czy wizjoner? ;)

               Robert Wypych –  w środowisku fryzjerskim zna go każdy – jestem tego pewna. A i część naszego teamu chętnie korzystała z usług jego salonu w Nowej Rudzie.

Niezwykła precyzja, znajomość włosa, kierowanie się w swoich poczynaniach nożyczkami prostotą i elegancją. Do każdej „głowy” podchodzi jak do czystego płótna oraz indywidualnie i potrafi zrobić z włosów prawdziwe arcydzieło, a pierwsze swoje doświadczenie zdobył u Jagi Hupało, która teraz czesze najsławniejsze głowy polskiego showbiznesu i nie tylko – dobry warsztat. Podobno chłonął wtedy wszystko jak gąbka, stąd teraz tak świetne umiejętności.
Wypych miał także szalone wizje wymyślnych strojów, a my te wizje kumaliśmy, jak i inne jego projekty związane z fryzjerstwem. I tak po kilku rozmowach, podjęliśmy odpowiednie kroki w odpowiednią stronę i  rozpoczęliśmy współpracę z Robertem.
To było naprawdę fajne doświadczenie. Za każdym razem, gdy rozpoczynaliśmy pracę jedno było pewne – zawsze będzie niepowtarzalnie, unikatowo i oryginalnie. Raz modelki ubrane w szkło (serio!), raz kosmiczna sesja zdjęciowa, w której mieliśmy okazję uczestniczyć a innym zaś razem relacja z targów fryzjerskich HAIR FAIR w Katowicach.

Za artystyczną wizją Roberta Wypycha nie nadążysz – to jest pewne, ale warto obserwować jego poczynania. To naprawdę ciekawe doświadczenie, gdy przeważnie widzisz go „w akcji” w czterech ścianach swojego salonu a nagle pojawia się na targach fryzjerskich i robi na głowie rzeczy które nigdy się nam nawet nie śniły (a piszę „nawet”, bo czasami ciężko jest nam uwierzyć, że takie rzeczy potrafią się w myślach pojawiać)
A jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu (to już kieruje się do damskiego grona odbiorców) a nie wiesz co to ma być, ale coś ma być na pewno, wybierz się do Roberta, usiądź grzecznie na fotelu a on stworzy coś naprawdę niebanalnie prostego. I dzień (czasami nawet i życie) stanie się lepsze 🙂

BEKALARIUM FB ROBERT WYPYCH FB