Film zrealizowany dla Marii Korzeniowskiej, aktualnej mistrzyni świata we fryzjerstwie i wielokrotnej mistrzyni Polski.

Pokaz podczas targów Hair Fair w Sosnowcu – listopad 2012.

Konferansjerką pokazu była aktorka Anna Samusionek.Filmy eventowe

Film eventowy zrealizowany dla Marii Korzeniowskiej, aktualnej mistrzyni świata we fryzjerstwie i wielokrotnej mistrzyni Polski.

Konferansjerką pokazu była aktorka Anna Samusionek.

Rzetelne doświadczenie, mistrzowskie umiejętności, własny styl, nieprzeciętna uroda i wytworny sposób bycia: wszystkie te cechy łączy w sobie jedna osoba, stylistka fryzur Maria Korzeniowska.  Po  wielu  sukcesach  na  rynku  polskim  i  europejskim  postanowiła  sięgnąć najwyżej  i  tak  w  2006  roku  zdobyła  złoty  medal  mistrzostw  świata  we  fryzjerstwie… Maria Korzeniowska pracowała z największymi mistrzami na świecie. Pokazy jej fryzur odbywały się w Londynie, Neapolu, Brukseli, Frankfurcie, Moskwie, Paryżu, i w Zurichu u samego Mondo Valentino. Jest stylistką włosów od ponad dwudziestu lat. Należy do elitarnego stowarzyszenia Intercoiffure.

Do pierwszego konkursu, otwartych mistrzostw Polski dla stylistów Polfryz przystąpiła w 2001r. Wygrała te Mistrzostwa, podobnie jak i następne w 2002 r. Tak właśnie rozpoczęło się pasmo spektakularnych sukcesów zawodowych. Dwa lata później z Mistrzostw Polski podczas LOOK Maria przywiozła dwa złote medale. Pierwszy start na międzynarodowej arenie to szóste miejsce ale i wielka szkoła życia dla przyszłej Mistrzyni. Świat stanął przed Marią otworem – bowiem została powołana do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Świata. Pojechała do Paryża na Mondial – przywiozła brązowy, srebrny i dwa złote medale oraz grand prix international za całość. Do mistrzostw Europy przystąpiła jeszcze raz i znów wygrała. Kilka miesięcy później, w lipcu 2006 roku wystąpiła wreszcie na najważniejszym konkursie OMC HAIR WORLD. Z Moskwy przywiozła mistrzostwo świata, dwa złote medale w kategorii fashion za koloryzację  oraz  za  strzyżenie  i  stylizację.