06
Lut

Cochise Alive Wrocław

Cochise Alive Wrocław

Wzięło mnie na wspomnienia… Mały klub we Wrocławiu z ogromnym temperamentem i świetnym klimatem pod nasypem kolejowym. Klimat tego miejsce tworzą ludzie zarówno Ci, którzy tam pracują jak i goście klubu. Każdy kąt tego miejsca przykuwa wzrok. Nawet przychodzenie w pojedynkę do tego miejsca sprawia przyjemność. Alive – to miejsce, gdzie na żywo można posłuchać dobrej muzyki począwszy od bluesa a skończywszy na klimatach mocno brzmiącego metalu czy reggae. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie lub posłucha nowych brzmień.

Mieliśmy okazję być na jednym z koncertów organizowanych przez Alive. Zespół Cochise, którego vocalu użycza znany aktor Paweł Małaszyński zagrał we Wrocławiu. Zespół powstał w 2004 roku w Białymstoku i do teraz koncertuje po całej Polsce karmiąc rodaków porządną porcją muzy. Podczas koncertu w Alive Panowie dali popis łącząc ze sobą style rocka, metalu i grunge’u (polecam stać pod sceną, głośniki dają o sobie znać wnętrznościom).

Cochise w czteroosobowym męskim składzie odwiedzili także Multikinio aby spotkać się ze swoimi fanami. Podczas wywiadu pokazali się ze strony spokojnych, opanowanych dorosłych mężczyzn by potem na scenie zarzucać włosami na wszystkie strony i klęczeć na niej podczas solowych wystąpień – istny ogień! A i można było przy okazji bezkarnie powzdychać do Pana Małaszyńskiego (Bekalarium to praktycznie same baby, także don’t blame us), który nawet w jednej setnej nie przypomina żadnej z odtwarzanych ról na ekranie.

Panowie nie próżnują i ciągle grają koncerty, dlatego zapraszam na ich stronę internetową, gdzie można sprawdzić ich aktualną trasę. Sama z ciekawości zajrzałam i muszę tutaj zwrócić się do babskiego grona odbiorców – Małaszyński im starszy tym coraz lepiej wygląda… spójrzcie tylko na ich foty… pozostawiam komentarze dla siebie…
Dla przypomnienia sobie i tym, którzy byli z nami w Alive wrzucam krótki flashback z tego koncertu i spotkania w Multikinie.
Zapraszam do odwiedzania klubu Alive – naprawdę warto!

 

COCHISE. KLUB ALIVE. MULTIKINO. WROCŁAW. 05.04.2013. from Agnieszka Bekalarczyk on Vimeo.

COCHISE FB
COCHISE

ALIVE FB