13
Lut

BEER and CIDER COCKTAIL CHALLENGE

BEER and CIDER COCKTAIL CHALLENGE

Kto lubi cydr ? A kto piwo ? Zwłaszcza ten pyszny lager Grolsch i Green Mill Cider ? My też jedno i drugie… obie opcje idealnie pasują w wiosenne i letnie dni za którymi bardzo tęsknimy i odliczamy dni do początku wiosny.
Jakiś czas temu Kompania Piwowarska zleciła nam wideorelację z eventu na którym barmani w pocie czoła ale i uśmiechami na twarzy prezentowali nam swoje drinki udowadniając, że piwo i cydr mogą iść w parze. I to w naprawdę zgranej parze 🙂 A do tego nutka Ballantines’a, Aperolu, Bolsa czy pysznej Tequilli w akompaniamencie świeżych owoców i mamy dobrą opcję na party przy ogrodzie (no i będę nawiązywała do tego lata, bo tęsknie i już).
Jury skrupulatnie próbowało każdego przygotowanego drinka i wybrali trzy najlepsze spośród dziewięciu zaprezentowanych. Na podium stanął ten od Patryka – Slasher: 50 ml puree z zielonego jabłka (ciekawie się zaczyna) 20 ml soku z cytryny, 20 ml syropu cukrowego, 20 ml wódki cytrynowej, świeży ananas i 90 ml GMC.
Gdybyśmy były w jury to ciężko byłoby nam zdecydować – ze względu na naprawdę ciekawie zaprezentowane łączenie smaków oraz… ze względu na słabe głowy 🙂 Ale tak serio – fajni Panowie, elokwentni i żartobliwi, zdecydowanie z dużą wyobraźnią i fajnym poczuciem… smaku.
Dodajmy, że wydarzenie miało miejsce w klubie Turbulencja we Wrocławiu z muzą z konsolety w tle. A co nie współgra ze sobą bardziej niż dobra muzyka, odpowiedni klimat klubowy i świetnie serwowane drinki ?
Obejrzyjcie krótką relację, bogatą w treść – każdy drink ubrany przez nas w składniki czeka na przygotowanie w domu. Wtedy sami najlepiej ocenicie który smakował najlepiej. Kto ma twardą głowę, temu życzymy smacznego, innym zaś… powodzenia.

 

http://www.cydrgreenmill.pl/
http://www.kp.pl/nasze-piwa/grolsch

www.facebook.com/bekalarium

https://plus.google.com/u/0/103353438934980993431

https://www.youtube.com/channel/UCUuAhDxVOlVmAciifekuvuQ